Про нас

НАША МіСіЯ:

відродження та популяризація ідеї традиційної, авторської та экологічної іграшки.
 
Ми поєднали в наших малюках найважливіше:

Екологічні матеріали

Екологічна іграшка безпечна для здоров'я дитини та оточуючого середовища;  в'язаний трикотаж з натуральної пряжі приємний на дотик та розвиває тактильні відчуття малюка.

Ручна робота

Образ кожної іграшки вишивається вручну.  Кожного разу ми створюємо нову, абсолютно унікальну іграшку, зі своїм характером та особливостями.

Унікальний дизайн

Ми самі в'яжемо матеріал з якого виготовляється кожна іграшка та аксесуари. Таким чином, ми контролюємо склад матеріалу з однієї сторони, а з іншої, виготовляємо нові та унікальні патерни та узори.

Мінімалістичний образ

При виготовлені іграшок, ми використовуємо ідеї Вальдорфської педагогіки. Риси образа іграшок мінімально окреслені. Дитина самостійно уявляє емоційний стан для кожної ігрової ситуації, що дуже важливо для розвитку фантазії малюка.

Якість та безпека

Ми контролюємо безпеку виготовлення іграшки на кожному етапі виробництва. Наші іграшки відповідають вимогам ДСТУ EN 71 (1,2,3 ) ДСанПін 5.5.9.012-98 та Директиві 2009/48/ЕС безпеки іграшок і протестовані в кращих лабораторіях Великобританії, Німеччини та України.
 

НАША іСТОРіЯ

Історія компанії Фрея почалась у 2006 році, коли з'явились перші Малюки Петелькіни. 
Ми виготовляємо не просто іграшки. Ми надаємо життя першим друзям малюків. М'яка іграшка  чи лялька це перший близький бруг вашого малюка. Дуже важливо, щоб цей друг викликав тільки 
позитивні емоції та передавав часточку нашої культури та традицій. 
Ми «пропускаємо крізь себе» кожну модель, створюючи світлі, добрі образи, які сподобаються і дітям і дорослим. 
Від щирого серця дякуємо всім, хто поділяє наші цінності та переконання. 
Тільки разом ми можемо змінити цей Світ на краще!

З любов'ю та турботою у кожній петельці.

Ваша Фрея.